SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI SÖZLÜ SINAVLA İLGİLİ ÖNEMLİ DUYURU!!!

30.04.2019

T.C. GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI TÜRKİYE İŞ KURUMU (İŞKUR) ARACILIĞIYLA GERÇEKLEŞTİRİLECEK VE ERZİNCAN GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜNDE GÖREV YAPACAK OLAN SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI SÖZLÜ SINAVLA İLGİLİ DUYURU

4857 sayılı İş Kanunu, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik ve Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralananların İşçi Olarak Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri çerçevesinde, Bakanlığımız taşra teşkilatında çalıştırılmak üzere 11-15 Şubat 2019 tarihleri arasında 3243 işçi alımı için Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığıyla ilana çıkılmış ve KPSS puan şartı aranmayacağı ilanda belirtilen meslek kolları için 27 Şubat 2019 tarihinde noter huzurunda kura çekimi yapılmıştır. Kura çekimi sonucu, sözlü sınava girmeye hak kazanan adaylar asıl ve yedek olarak belirlenmiştir. Kura çekim sonucu belirlenen asıl ve yedek adaylardan evrak teslimi yapan veya evrakları geçerli kabul edilerek sözlü sınava girmeye hak kazanan adayların sözlü sınav tarih, saat ve yerleri aşağıda belirtilmiştir.

Bu ilan tebliğ niteliğinde olup kişilere ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

İLGİLİLERE İLANEN DUYURULUR.

Aşçı_ meslek kolu için sözlü sınava katılmaya hak kazananların sözlü sınav tarih, saat ve yeri için TIKLAYINIZ.

Aşçı Yardımcısı_ meslek kolu için sözlü sınava katılmaya hak kazananların sözlü sınav tarih, saat ve yeri için TIKLAYINIZ.

Bilgisayar Donanım_ meslek kolu için sözlü sınava katılmaya hak kazananların sözlü sınav tarih, saat ve yeri için TIKLAYINIZ.

Cankurtaran_ meslek kolu için sözlü sınava katılmaya hak kazananların sözlü sınav tarih, saat ve yeri için TIKLAYINIZ.

Elektrik Tesisatçısı (Bina) _ meslek kolu için sözlü sınava katılmaya hak kazananların sözlü sınav tarih, saat ve yeri için TIKLAYINIZ.

Gençlik Lideri Lisans_ meslek kolu için sözlü sınava katılmaya hak kazananların sözlü sınav tarih, saat ve yeri için TIKLAYINIZ.

Gençlik Lideri Önlisans_ meslek kolu için sözlü sınava katılmaya hak kazananların sözlü sınav tarih, saat ve yeri için TIKLAYINIZ.

Güvenlik Görevlisi_ meslek kolu için sözlü sınava katılmaya hak kazananların sözlü sınav tarih, saat ve yeri için TIKLAYINIZ.

Makine Teknikeri_ meslek kolu için sözlü sınava katılmaya hak kazananların sözlü sınav tarih, saat ve yeri için TIKLAYINIZ.

Muhasebe_ meslek kolu için sözlü sınava katılmaya hak kazananların sözlü sınav tarih, saat ve yeri için TIKLAYINIZ.

Otobüs Kaptanı (Soför)_ meslek kolu için sözlü sınava katılmaya hak kazananların sözlü sınav tarih, saat ve yeri için TIKLAYINIZ.

Temizlik Görevlisi_ meslek kolu için sözlü sınava katılmaya hak kazananların sözlü sınav tarih, saat ve yeri için TIKLAYINIZ.

Temizlik Görevlisi – Engelli meslek kolu için sözlü sınava katılmaya hak kazananların sözlü sınav tarih, saat ve yeri için TIKLAYINIZ.

Temizlik Görevlisi – Eski Hükümlü meslek kolu için sözlü sınava katılmaya hak kazananların sözlü sınav tarih, saat ve yeri için TIKLAYINIZ.

Mülakata girmeye hak kazanamayan adayların listesi için TIKLAYINIZ..