Gençlik ve Spor Bakanlığımızın Anadolu Yıldızlar Ligi 2019 – 20120 sezonu faaliyet programında yer alan Voleybol çeyrek final kız-erkek müsabakaları Erzincan Merkez spor salonunda açılış töreni ile start aldı.

Saygı duruşu ve istiklal marşı ile başlayan Seremoniye Erzincan Gençlik ve Spor İl Müdürü Volkan Burak Mumcu, 12 ilden gelen 12 kız 10 erkek toplam 22 takımın antrenörleri, idarecileri, sporcuları, hakemler ve davetliler katıldı.

Erzincan Gençlik ve Spor İl Müdürü Volkan Burak Mumcu,  müsabakaya katılan takımlara başarılar dileyerek, tüm sporseverleri bu zevkli ve çekişmeli maçları izlemeye salonlarımıza davet etti. 10-12 Ocak 2020 tarihleri arasında Erzincan’da düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi voleybol müsabakalarında kız takımları Merkez spor salonunda, erkek takımlar ise Yıldırım Akbulut Spor salonunda müsabakalarını yapacaklar.

Açılış programının ardından müsabakalar başladı.

Öte yandan Erzincan’da gerçekleştirilen müsabakalarda,Bartın - Kastamonu - Bolu - Çorum - Samsun - Erzurum - Ordu - Tokat - Ardahan - Gümüşhane – Erkek Takımları,

Kastamonu - Amasya - Samsun - Çorum - Karabük - Bolu - Tokat - Rize - Ordu - Gümüşhane - Giresun – Trabzon Kız Takımları  Takımları mücadele edecek